Ми пропонуємо

Догляд за волоссям - це мистецтво. Стильна стрижка, здоровий вигляд і блиск волосся, майстерно підібраний колір - все це може перетворити й прикрасити ваш вигляд, а може - при помилці перукаря - повністю занапастити. Ось чому так важливо взаєморозуміння між клієнтом і майстром, який повинен враховувати не тільки ваш тип особи й структуру волосся, але і спосіб життя, і навіть характер.

Догляд за волоссям

Існує думка,що сухість волосся передається у спадок і багато жінок навіть не намагаються доглядати за своїм волоссям."Навіщо мені це робити,якщо у моєї мами (бабусі, сестри.) таке ж волосся"?.Звичайно,є велика спадкова схильність але все у ваших руках.Навіть при самому проблемному волоссі щоденний догляд в силах кардинально змінити їх,але для цього треба трохи постаратися.

Корисно

Тепер у перукарському мистецтві розрізняють рівномірну (неконтрастних) і силуетну (контрастну) стрижки. У першому випадку ви не побачите різкої різниці довжини волосся на різних зонах голови. Рівномірну стрижку роблять, якщо хочуть зменшити густоту волосся по всій голові.

Контрастна стрижка – це різкі переходи, тобто зняття волосся за різною довжиною по всій голові.

Які операції виконуються при стрижках:
Зведення волосся нанівець- Ця операція має на увазі поступове і плавна зміна довжини волосся. На центральних ділянках вони довгі, а в області шиї і скронь стрижуться до самих коротких.Окантовка- Це різка лінія, яка визначає край росту волосся.Вона може бути виділена на всю голову або на окремих її зонах.Тушовка волосся. Від довгого волосся до коротких створюється плавний перехід. По суті тушевка теж саме, що і зведення волосся нанівець, але її виконання вимагає великої уваги й акуратності.Філіровка. З її допомогою створюється природне співвідношення коротких і довгих волосся. Вона виконується в процесі стрижки і може бути створена на всю голову або на окремих зонах.
Читати